Fajn masáže

 Vitajte
 Čo ponúkame
 Cenník
 Darčekové poukážky a zľavy
 Fotogaléria
 Kde nás nájdete
English ???????

Klasická masáž

Najčastejšie využívaná masáž, ktorá vďaka rozličným masérskym hmatom prekrvuje kožu a podkožie, uvoľňuje svaly, odbúrava napätie a stres, čím prináša úľavu celému organizmu. Aplikuje sa na rôznych častiach tela. Ak máte sedavé zamestnanie, prinesie Vám veľkú úľavu masáž chrbta a šije, ak v práci naopak dlhodobo stojíte, padne Vám rovnako výborne masáž dolných končatín.

Klasická masáž je indikovaná predovšetkým pri chorobách pohybového aparátu (reumatické, degeneratívne, chybné držanie tela, deformácie chrbtice a pod.), poúrazových a pooperačných stavoch, svalovej únave, dlhodobej nehybnosti, zníženej svalovej hybnosti. Okrem širokého spektra regeneračných účinkov má klasická masáž aj relaxačné účinky, zmierňuje bolesti hlavy, napätie, odbúrava stres a prináša celkovú relaxáciu. Ak ste si doteraz ešte žiadnu masáž nedopriali, túto Vám odporúčame vyskúšať ako prvú.

Cena: 45 minút 23€
90 minút 45€
chrbát + nohy 90 minút 40€
chrbát + ruky 90 minút 35€

Lymfodrenáž - liečebná

Je veľmi príjemná masáž, pri ktorej vďaka pôsobeniu na lymfatický systém môžeme dosiahnuť liečebný účinok. Pri samotnej masáži využívame špeciálne hmaty, ktorými napomáhame zlepšeniu toku lymfy v tele, čím dochádza k zlepšeniu odstraňovania odpadových a únavových látok z tela a znižovaniu edémov (opuchov). Lymfodrenáž ocenia predovšetkým pacienti, ktorým po rôznych ochoreniach dochádza k hromadeniu tekutín v hornej alebo dolnej končatine (prípadne oboch) a následným opuchom, ktoré spôsobujú ich čiastočnú alebo celkovú nefunkčnosť.

Cena: 40 minút 23€
Na odporúčanie lekára 20€

Lymfodrenáž – relaxačná

Relaxačnú lymfodrenáž ponúkame v našom zariadení ako jemnú a pomalú masáž celého tela s výrazným ukludňujúcim a relaxačným účinkom, ktorá napomáha jeho detoxikácii. Obľúbili si ju predovšetkým ženy, na ktoré sú kladené výrazné nároky, či už v práci alebo na materskej dovolenke. Pri tejto masáži si nielen oddýchnu, ale urobia aj čosi pozitívne pre svoj organizmus.
Zákazníčky od nás po tejto masáži odchádzajú oddýchnuté, s pocitom ľahkosti a „dobitými baterkami“.

Cena: 90 minút 40€

Lymfodrenáž – kozmetická

Kozmetická lymfodrenáž je opäť výsadou hlavne žien. Na tvári pomocou jemných a pomalých špeciálnych hmatov odstraňujeme opuchy, zmenšujeme vačky pod očami, zlepšujeme prekrvenie a elasticitu pokožky tváre a dekoltu. Tvár po masáži pôsobí vyhladene, má úžasný relaxačný účinok a niektoré klientky nezriedka zaspia. Ak sa chcete zbaviť stresu, uponáhľania a spraviť niečo pre svoju krásu, nech sa páči.

Cena: 40 minút 20€

Bankovanie

Bankovanie je jedna z účinných metód pri ktorej aplikáciou baniek (sklenených pohárikov) dosiahneme prekrvenie postihnutého miesta a následne dochádza k detoxikácii celého organizmu. Výsledkom bankovania je zlepšenie krvného a lymfatického obehu, odplavenie únavových a cudzorodých látok, uvoľnenie stuhnutých a boľavých miest a mnoho ďalších pozitívnych účinkov.

Cena: 30 minút 20€